Terminarz szkoleń

Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, pojawiły się trudności z terminową wypłatą zwrotów kosztów dojazdu. Aktualnie pracujemy w okrojonym składzie, w trybie telepracy. Zgodnie z zaplanowanym harmonogramem prac, wypłaty powinny wyjść do Państwa do końca tygodnia (najprawdopodobniej w środę), niemniej sytuacja może ulec zmianie. Dołożymy wszelkich starań, żeby środki wyszły do Państwa w założonym terminie i przepraszamy najmocniej za zaistniałą sytuację.

Z poważaniem Joanna Gniady

Kierownik Projektu

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze zdrowie Uczestników szkoleń oraz osób zaangażowanych w ich przygotowanie i realizację, podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu najbliższych szkoleń. Mamy nadzieję, że sytuacja związana koronawirusem (COVID-19) zostanie szybko opanowana i w niedługim czasie będziemy mogli organizować kolejne edycje szkoleń. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do zgłaszania się. O dalszych decyzjach i terminach będziemy informować na bieżąco.

AKTUALNE TERMINY SZKOLEŃ:

1.Grupa Wielkopolska (TUREK)

16 – 17 STYCZNIA 2020 r – godzina 9-17 – wykłady – adres: ul. Kaliska 47, Turek

10-11 lutego (grupa A i B) oraz 12-13 lutego (grupa C i D) – godzina 8-16 – warsztaty – adres: ul. Kaliska 47, Turek,

24 lutego szkolenia Ad Hoc – adres: ul. Kaliska 47, Turek, godzina 9

27 lutego szkolenia Ad Hoc – adres: ul. Kaliska 47, Turek, godzin 9

2.Grupa Lubuskie (DREZDENKO)

16-17 stycznia 2020 – godzina 8-16 – wykłady – adres: ul. Warszawska 1, Drezdenko

27-28 stycznia (grupa A i B) – warsztaty – godzina 8-16 – adres: ul. Warszawska 1, Drezdenko

25-26 luty – warsztaty – godzina 8-16 – adres: ul. Warszawska 1, Drezdenko

2-3 marca – warsztaty – godzina 8-16 – adres: ul. Warszawska 1, Drezdenko

3.Grupa Wielkopolska (TUREK)

22-23 LUTEGO 2020 r – godzina 9-17 – wykłady – adres: ul. Kaliska 47, Turek

Termin warsztatów – 29.02 – 01.03.2020 – godzina 9-17 – adres: ul. Kaliska 47, Turek

4.Grupa Wielkopolska (GOSTYŃ)

25-26 LUTEGO 2020 r. godzina 9-17 – wykłady – adres: ul. 1 Maja 13/3, Gostyń

Termin warsztatów – 4-5.03.2020, godzina 9-17

19/22 czerwca szkolenia Ad Hoc – adres: ul. Kaliska 47, Turek, godzina 9

5.Grupa Wielkopolska (PERZYCE)

07-08 MARCA 2020 r. godzina 9-17 – wykłady – adres: Hotel Wawrzyniak, Perzyce 46

20 – 21 czerwca 2020 r. godzina 9 – 17 – warsztaty – Hotel ABSOLWENT *** ul. St. Helsztyńskiego 3, 63-800 Gostyń

2-3.12.2020 warsztaty online godzina 9-17 (II grupa)

6. Grupa Wielkopolska (TUREK )

18-19.07.2020 godzina 9-17  wykłady – Żeromskiego 37, 62-700 Turek

20-21.07.2020 godzina 9-17 warsztat –  Żeromskiego 37, 62-700 Turek

20-21.07.2020 godzina 9-17 warsztat – Żeromskiego 37, 62-700 Turek

22-23.07.2020 godzina 9-17 warsztat – Żeromskiego 37, 62-700 Turek

25-26.07.2020 godzina 9-17 warsztat – Żeromskiego 37, 62-700 Turek

27.07.2020 Konsultacje Ad Hoc  godzina 8-12 (2 grupy) oraz  godzina 12 – 16 (2 grupy) – Żeromskiego 37, 62-700 Turek

28.07.2020 Konsultacje Ad Hoc godzina 8-12 ( 2 grupy)  oraz 12 – 16 (1 grupa) – Żeromskiego 37, 62-700 Turek

7. Pierwsze szkolenie online

22-23 lipca godzina 9-17 – wykłady

24-25 lipca godzina 9 – 17 warsztaty

8. Drugie szkolenie online

25-26 sierpnia godzina 9-17 wykłady

27-28 sierpnia godzina 9-17 (warsztaty – I grupa)

2-3 września godzina 9-17 (warsztaty – II grupa)

9. Trzecie szkolenie online – planowany termin

3-4 października godzina 9-17 wykłady

10-11 października godzina 9-17 (warsztaty – I grupa)

17-18 października 9-17 (warsztaty – II grupa)

10. Czwarte szkolenie online

10-11 października godzina 9-17 wykłady

24-25 października godzina 9-17 wykłady

11. Grupa Wielkopolska (Turek)

12, 17 października godzina 9 – 17  wykłady – Żeromskiego 37, 62-700 Turek

18-19 października godzina 9 – 17 warsztat – Żeromskiego 37, 62-700 Turek

19-20 października godzina 9 – 17 warsztat – Żeromskiego 37, 62-700 Turek

20-21 października godzina 9 – 17 warsztat – Żeromskiego 37, 62-700 Turek

22-23 października godzina 9 – 17 warsztat – Żeromskiego 37, 62-700 Turek

21 października Konsultacje AD HOC  godzina 8-12, godzina 12:30 – 16:30 – Żeromskiego 37, 62-700 Turek

30 października Konsultacje AD HOC  godzina 9 – 13, godzina 13:30 – 17:30  – Żeromskiego 37, 62-700 Turek

11. Piąte szkolenie online 

13-14 października godzina 9-17 wykłady

15-16 października godzina 9-17 warsztaty

12. Szkolenie stacjonarne

24-25 października godzina 10-18 wykłady – Żeromskiego 37, 62-700 Turek

26-27 października godzina 10-18 wykłady – Żeromskiego 37, 62-700 Turek (warsztaty I grupa)

28-29 października godzina 10-18 wykłady – Żeromskiego 37, 62-700 Turek (warsztaty II grupa)

31 października Konsultacje Ad Hoc godzina 8 – 12 – Żeromskiego 37, 62-700 Turek (pierwsza grupa)

31 października Konsultacje Ad Hoc godzina godzina 12:30 – 16:30 – Żeromskiego 37, 62-700 Turek (druga grupa)

13. Szkolenie online 

26-27.10.2020 godzina 9-17 wykłady

2-3.11.2020 godzina 9 – 17 (warsztaty I grupa)

7-8.11.2020 godzina 9 – 17 (warsztaty II grupa)

14. Szkolenie online

2-3.11.2020 godzina 8- 16 wykłady

4-5.11.2020 godzina 7-15 warsztat (1 grupa)

6 i 9.11.2020 godzina 8 – 16 warsztat (2 grupa)

10.11 godzina 8-12 konsultacje AD HOC (1 grupa)

11.11 godzina 8-12 konsultacje AD HOC (2 grupa)

15. Szkolenie online

9-10.11.2020 godzina 7- 15 wykłady

11-12.11.2020 godzina 7- 15 (warsztaty I grupa)

13-14.11.2020 godzina 7- 15 (warsztaty II grupa)

19.11.2020 godzina 8-16 konsultacje grupowe AD HOC (2 grupy)

16. Szkolenie online

12-13.11.2020 godzina 8- 16 wykłady

14-15.11.2020 godzina 8- 16 (warsztaty I grupa)

16-17.11.2020 godzina 8- 16 (warsztaty II grupa)

20.11.2020 godzina 8-12 oraz 13:30-17:30 (konsultacje AD HOC grupowe)

17. Szkolenie online

16-17.11.2020 godzina 9- 17 wykłady

18-19.11.2020 godzina 8- 16 (warsztaty I grupa)

20 i 25.11.2020 godzina 9- 17 (warsztaty II grupa)

24.11.2020 godzina 8:30-12:30 (Ad Hoc – grupowe – pierwsza grupa)

30.11.2020 godzina 14-18 (Ad Hoc – grupowe – druga grupa) – Z PRZYCZYN ZDROWOTNYCH KONSULTACJE PRZEŁOŻONE NA INNY TERMIN

18. Szkolenie online

5-6.12.2020 godzina 8-16 (wykłady)

12-13.12.2020 godzina 8-16 (warsztaty I grupa)

19-20.12.2020 godzina 8-16 (warsztaty II grupa)

19. Szkolenie online

5-6.12.2020 godzina 8-16 (wykłady)

12-13.12.2020 godzina 8-16 (warsztaty I grupa)

19-20.12.2020 godzina 8-16 (warsztaty II grupa)

20. Szkolenie online

8-9.12.2020 godzina 9-17 (wykłady)

10-11.12.2020 godzina 9-17 (warsztaty I grupa)

17.12.2020 godzina 12:30 -20:30 ; 18.12.2020 godzina 8-16 (warsztaty II grupa)

17.12.2020 AD HOC grupa 1 godzina 8:30 – 12:30

27.02.2021 godzina 15:00 – 19:00 AD HOC grupa 2

21. Szkolenie online

11-12.01.2021 godzina 8-16 (wykłady)

13-14.01.2021 godzina 8-16 (warsztaty I grupa)

15 i 22.01.2021 godzina 8-16 (warsztaty II grupa)

23.01.2020 godzina 9-13 (AD HOC – pierwsza grupa)

30.01.2020 godzina 9-13 (AD HOC – druga grupa)

22. Szkolenie online – planowany termin

23-24.01.2021 – godzina 9-17 (wykłady)

01-02.02.2021 warsztaty 1 grupa – godzina 9-17

11-12.02.2021 – warsztat 2 grupa – godzina 9-17

23. Szkolenie online 

25 – 26.01 wykłady 9-17

27-28.01 warsztaty 1 grupa 9-17

02.02.2021 AD HOC 1 grupa 9-13

9-10.02.2021 warsztat 2 grupa 9-17

25.02.2021 AD HOC 2 grupa 9 – 13

24. Szkolenie online 

01.02 wykłady 9 – 17

02.02 wykłady od 8 – 16

termin warsztatów w trakcie ustalania

25. Szkolenie online 

12-13.02.2021 wykłady 9 – 17

14-15.02.2021 warsztat 1 grupa 9 -17

19.02 i 24.02.2021 warsztat 2 grupa 9 – 17

26.02.2021 adhoc 1 grupa 9-13

26.02.2021 adhoc 2 grupa 13-17

26. Szkolenie online 

13-14.02.2021 wykłady – godzina 9-17

16 – 17.02.2021 warsztaty 1 grupa – godzina 8-16

18-19.02.2021 warsztat 2 grupa – godzina 8-16

27. Szkolenie stacjonarne

Zbąszyń ul. Plac Wolności 13

2 – 3.10.2021 – wykłady – godzina 8-16

4-5.10.2021 – warsztaty 1 godzina 8-16

6-7.10.2021 – warsztat 2 godzina 8 – 16

8-9.10.2021 – warsztat 3 godzina 8-16

26.10.2021 – ADHOC grupa pierwsza, godziny 7:30 – 11:30

26.10.2021 – ADHOC grupa druga, godziny 12:00 – 16:00

26.10.2021 – ADHOC grupa trzecia, godziny 16:15 – 20:15

28. Szkolenie stacjonarne

Łódź, ul. Wyszyńskiego 86 – Plac Młodzieży

2 – 3.10.2021 – wykłady – godzina 8-16

4-5.10.2021 – warsztaty 1 godzina 8-16 (trener IZA)

4-5.10.2021 – warsztaty 2 godzina 8-16 (trener JUSTYNA)

6-7.10.2021 – warsztaty 3 godzina 8-16 (trener IZA)

6-7.10.2021 – warsztat 4 godzina 8 – 16 (trener JUSTYNA)

8.10.2021 – ADHOC grupa pierwsza, godziny 9:00 – 13:00

8.10.2021 – ADHOC grupa druga, godziny 14:00 – 18:00

9.10.2021 – ADHOC grupa trzecia, godziny 9:00 – 13:00

9.10.2021 – ADHOC grupa czwarta, godziny 14:00 – 18:00

29. Szkolenie stacjonarne

Zbąszyń ul. Plac Wolności 13

18-19.10.2021 wykłady – godzina 8-16

20-21.10.2021 warsztaty 1 – godzina 8-16

22-23.10.2021 warsztaty 2 – godzina 8 – 16

24-25.10.2021 warsztaty 3 – godzina 8-16

27.10.2021 AD HOC 1 – godziny 7:30 – 11:30

27.10.2021 AD HOC 2 – godziny 12:00 – 16:00

27.10.2021 AD HOC 3 – godziny 16:30 – 20:30

30. Szkolenie stacjonarne

Kawęczyn 49a

10-11.10.2021 wykłady – godzina 8-16

12-13.10.2021 warsztaty 1 – godzina 8-16

14-15.10.2021 warsztaty 2 – godzina 8 – 16

16-17.10.2021 warsztaty 3 – godzina 8-16

30.10.2021 AD HOC 1 – godziny 7:45 – 11:45

30.10.2021 AD HOC 2 – godziny 12:00 – 16:00

30.10.2021 AD HOC 3 – godziny 16:15 – 20:15

31. Szkolenie stacjonarne

Kazimierz Dolny ul. Krakowska 61

22-23.10.2021 wykłady – godzina 8-16

24-25.10.2021 warsztaty 1 – godzina 8-16

26-27.10.2021 warsztaty 2 – godzina 8 – 16

28-29.10.2021 warsztaty 3 – godzina 8-16

30-31.10.2021 warsztaty 4 – godzina 8-16

32. Szkolenie stacjonarne

Kazimierz Dolny ul. Krakowska 61

22-23.10.2021 wykłady – godzina 8-16

24-25.10.2021 warsztaty 1 – godzina 8-16

26-27.10.2021 warsztaty 2 – godzina 8 – 16

28-29.10.2021 warsztaty 3 – godzina 8-16

30-31.10.2021 warsztaty 4 – godzina 8-16

33. Szkolenie stacjonarne

Gdańsk ulica szafarnia 6

3-4.11.2021 – wykłady  godzina 8:16

5-6.11.2021 – warsztaty grupa 1, godzina 8 -16

11-12.11.2021 – warsztat nr 2, godzina 8-16

33. Szkolenie stacjonarne

Łódź, ulica Wyszyńskiego 86 (dom kultury)

9-10.11.2021 wykłady  godzina 8:16

20-21,11,2021 warsztaty grupa 1 9-17

33. Szkolenie stacjonarne – planowane

Ul. Tadeusza Kościuszki 9
11 – 220 Górowo Iławeckie (Sala 1)

20 – 21.11.2021 wykłady godzina 10:00 – 18:00

22.11.2021 warsztaty (sala nr 1 )

22.11.2021 warsztaty (sala nr 2)

23.11.2021 warsztaty (sala nr 1 )

23.11.2021 warsztaty (sala nr 2)

24.11.2021 warsztaty (sala nr 1 )

24.11.2021 warsztaty (sala nr 2)

25.11.2021 warsztaty (sala nr 1 )

25.11.2021 warsztaty (sala nr 2)

26 – 27.11.2021 AD HOC grupowy

34. Szkolenie stacjonarne – planowane

ul. Wojska Polskiego 31
62-500 Konin

20 – 21.11.2021 wykłady godzina 08:00 – 16:00

22.11.2021 warsztaty (sala nr 1 )

22.11.2021 warsztaty (sala nr 2)

23.11.2021 warsztaty (sala nr 1 )

23.11.2021 warsztaty (sala nr 2)

24.11.2021 AD HOC grupowy

Do zobaczenia